Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

ÜRÜN GELİŞTİRME VE PAZARLAMA SORUMLUSU İŞ İLANI – 01.10.2020 – KAYSERİ İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

kayseri̇ iş ilanıPalet Ilaç Koz Ve Sağl Ür. Tic. Ltd. Şti eleman ilanı ÜRÜN GELİŞTİRME VE PAZARLAMA SORUMLUSU ilanı Buradaki .ÜRÜN GELİŞTİRME VE PAZARLAMA SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : Palet Ilaç Koz Ve Sağl Ür. Tic. Ltd. Şti

Pozisyon : ÜRÜN GELİŞTİRME VE PAZARLAMA SORUMLUSU

Şehir : KAYSERİ

Açıklama : Üniversite mezunu. Tercihen gıda, sağlık veya pazarlama eğitimi almış. Aktif, üretken, uyumlu, işini seven ve kariyer yapmak isteyen bayan çalışan aranmaktadır. Sosyal medya kullanımı güçlü olan, kitap okumayı seven, özgüveni gelişmiş adaylar önceliklidir. Sadece online başvurular kabul edilecektir.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

kayseri̇ iş ilanını sizler için listeliyoruz.Palet Ilaç Koz Ve Sağl Ür. Tic. Ltd. Şti iş ilanına ait olan bu yazı ÜRÜN GELİŞTİRME VE PAZARLAMA SORUMLUSU iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ÜRÜN GELİŞTİRME VE PAZARLAMA SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#kayseri̇modhotel, #kayseri̇isilanı, #kayseri̇işilanı, #kayseri̇elemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #kayseri̇isilani, #kayseri̇elemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.