Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

VASIFLI VASIFSIZ ELEMANLAR İŞ İLANI – 18.11.2020 – BURSA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

bursa iş ilanıKEDİ COLLECTİON eleman ilanı VASIFLI VASIFSIZ ELEMANLAR ilanı Buradaki .VASIFLI VASIFSIZ ELEMANLAR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : KEDİ COLLECTİON

Pozisyon : VASIFLI VASIFSIZ ELEMANLAR

Şehir : BURSA

Açıklama : Firmamızın üretim departmanında çalışmak üzere; – İnegöl’de ikamet eden, – Mesleki gelişime ve öğrenmeye açık, – Disiplinli, – Takım çalışmasına yatkın, üretim personeli arayışımız mevcuttur. başvuruların şahsen hamzabey 2.osb deki fabrikamıza yapılması gereklidir. vasıflı ve vasıfsız elemanlar alınacaktır.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

bursa iş ilanını sizler için listeliyoruz.KEDİ COLLECTİON iş ilanına ait olan bu yazı VASIFLI VASIFSIZ ELEMANLAR iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .VASIFLI VASIFSIZ ELEMANLAR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#bursamodhotel, #bursaisilanı, #bursaişilanı, #bursaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #bursaisilani, #bursaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.