Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

WEB YAZILIM-TASARIM İŞ İLANI – 18.11.2020 – KONYA İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

konya iş ilanıGRAFİK OFİSİ eleman ilanı WEB YAZILIM-TASARIM ilanı Buradaki .WEB YAZILIM-TASARIM iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : GRAFİK OFİSİ

Pozisyon : WEB YAZILIM-TASARIM

Şehir : KONYA

Açıklama : Şehir merkezinde yer alan, matbaa, web hizmetleri, promosyon alanlarında faaliyet gösterdiğimiz reklam ajansımıza; php, html, css, javascript yazılım dillerine hakim, sıfırdan web sitesi yazıp geliştirebilecek, iş tecrübesi olan, ekip çalışmasına uygun, mesai kavramı olan, kurumsal çalışmalar yapabilen çalışma arkadaşı arıyoruz.

Mülakatlar yüz yüze yapılacaktır.

Maaş, verimliliğe göre artış gösterebilir.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

konya iş ilanını sizler için listeliyoruz.GRAFİK OFİSİ iş ilanına ait olan bu yazı WEB YAZILIM-TASARIM iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .WEB YAZILIM-TASARIM iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#konyamodhotel, #konyaisilanı, #konyaişilanı, #konyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #konyaisilani, #konyaelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.