Özel Sektör ve Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Milyonlarca İnsan Bütün İş İlanlarını Bir Arada Görebildiği İçin;
Hoteleman.com' u Takip Ediyor.
Siz de Vakit Kaybetmeyin.
50.000 Aktif İş İlanı Sizi Bekliyor

YATILI YAŞLI HASTA BAKICISI ARANIYOR ÇORUM İŞ İLANI – 17.11.2020 – ÇORUM İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

çorum iş ilanıENCİ DANIŞMANLIK eleman ilanı YATILI YAŞLI HASTA BAKICISI ARANIYOR ÇORUM ilanı Buradaki .YATILI YAŞLI HASTA BAKICISI ARANIYOR ÇORUM iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : ENCİ DANIŞMANLIK

Pozisyon : YATILI YAŞLI HASTA BAKICISI ARANIYOR ÇORUM

Şehir : ÇORUM

Açıklama : Çorum Merkez’de yalnız yaşayan kalp hastası yatalak teyzenin bakımlarını yapacak,bezini bağlayacak, ev işlerini yemeğini yapacak ilaçlarını takip edecek,yatılı çalışacak deneyimli bayan hasta bakıcısı aranıyor.

3500 Tl Maaş

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

çorum iş ilanını sizler için listeliyoruz.ENCİ DANIŞMANLIK iş ilanına ait olan bu yazı YATILI YAŞLI HASTA BAKICISI ARANIYOR ÇORUM iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .YATILI YAŞLI HASTA BAKICISI ARANIYOR ÇORUM iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#çorummodhotel, #çorumisilanı, #çorumişilanı, #çorumelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #çorumisilani, #çorumelemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.