Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

YÜKLEME BOŞLATMA ELEMANI İŞ İLANI – 06.11.2020 – KOCAELİ İŞ İLANI

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

kocaeli̇ iş ilanıUSS TÜRKİYE eleman ilanı YÜKLEME BOŞLATMA ELEMANI ilanı Buradaki .YÜKLEME BOŞLATMA ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma : USS TÜRKİYE

Pozisyon : YÜKLEME BOŞLATMA ELEMANI

Şehir : KOCAELİ

Açıklama : 1996’dan bugüne birçok işletmeye sunduğumuz OUTSOURCING hizmetleriyle sektörde güçlü güvenilir ve bilinen bir marka olan şirketler grubumuzun İzmit Merkezde bulunan kargo transfer merkezinde görevlendirilmek üzere vasıflı vasıfsız yürüyen bantlı sistemde çalışacak”Yükleme Boşaltma Eleman” arayışımız bulunmaktadır.

Günlük 95 TL+Servis+Yemek+Sgk

Ödemeler haftalık banka hesabına ödenecek.

2 ay denem süresi sonrası sözleşme yenilenip kadroya geçiş olacak.Ekip çalışmasına yatkın. Yoğun beden gücü ile çalışabilecek.Sağlık durumu yükleme boşaltma işi yapmaya elverişli.Vardiyalı sistemde çalışabilecek.

Bu iş ilanına başvurmak için linke tıklayın İLAN SAYFASINA GİT

kocaeli̇ iş ilanını sizler için listeliyoruz.USS TÜRKİYE iş ilanına ait olan bu yazı YÜKLEME BOŞLATMA ELEMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .YÜKLEME BOŞLATMA ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#kocaeli̇modhotel, #kocaeli̇isilanı, #kocaeli̇işilanı, #kocaeli̇elemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #kocaeli̇isilani, #kocaeli̇elemanilanı,

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.