Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

İki belediye başkanının daha testi pozitif çıktı

OSMANİYE

Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner’in Kovid-19 testi pozitif çıktı

Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner’in yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı.

Öner, yazılı açıklamasında, yoğun çalışma temposu ve çok fazla kişiyle teması sonucu, kendisi ve babası Hakkı Öner’in Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığını belirtti. İlk belirtilerin görülmesiyle 3 gün evde izole olduğunu, test sonucunun çıkmasıyla 14 gün hastanede tedavi göreceğini bildiren Öner, “Bu vesileyle hemşehrilerimi sosyal mesafeye, maske kullanımına, hijyen kurallarına uymaya ve mümkün olduğunca evde kalmaya davet ediyor, sağlıklı günler diliyorum.” ifadesini kullandı.

ANTALYA

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı.

Yücel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Kovid-19 testinin sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.

“Değerli hemşehrilerim, yapılan tetkiklerin ardından Kovid-19 test sonucum pozitif çıktı. Hastanede kontrol amaçlı izole durumdayım.” mesajını paylaşan Yücel, “Şu an durumum iyi. Koronavirüs kişi gözetmiyor. Bu nedenle lütfen maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyun! Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle.” ifadelerini kullandı.

Değerli hemşehrilerim;Yapılan tetkiklerin ardından #Covid19 test sonucum pozitif çıktı.Hastanede kontrol amaçlı izole durumdayım.Şu an durumum iyi.Koronavirüs kişi gözetmiyor. Bu nedenle lütfen maske,hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyun!Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle…

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.