Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : VONRESORT HOTELS
Pozisyon : ALAKART ŞEFİ
İl : ANTALYA
İlçe : MANAVGAT
İlan Tarihi : 28.08.2020
Açıklama : Manavgat – Çolaklı bölgesinde bulunan tesislerimizden VONRESORT GOLDEN COAST HOTELS MUTFAK departmanımıza Çin ve Asya mutfağı Alacarte personeli alımı yapılacaktır. ilgilenen adayların güncel öz geçmişlerini ik@vonresort.com adresine göndermelerini veya şahsen başvuruda bulunmalarını rica ederiz. Antalya için personel servisimiz bulunmakta olup, isteğe göre lojman desteği sağlanmaktadır.

Gsm : 2427638555
Telefon : 2427638555
E-Posta : ik@vonresort.com

ANTALYA / MANAVGAT iş ilanını sizler için listeliyoruz.VONRESORT HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı ALAKART ŞEFİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ALAKART ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #manavgatisilani, #alakart şefi̇işilani, #alakart şefi̇işilani, #manavgatelemanilanı, #alakart şefi̇elemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.