Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : Mod Hotel Software
Pozisyon : BİLGİ İŞLEM ELEMANI
İl : ANTALYA
İlçe : MURATPAŞA
İlan Tarihi : 12.09.2020
Açıklama : * Bilgi işleme yatkın, Otelcilik sektöründe deneyimli, * Tercihen Resepsiyon, Muhasebe, Cost departmanlarında çalışmış, * Mod program kurulumlarını yapabilecek, telefonda ya da gerektiğinde yerinde eğitim ve destek verebilecek, * Görünüşüne ve giyimine özen gösteren, insan ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, zamanını iyi yönetebilecek, * Tercihen ingilizce bilen, * Uzun yıllar kadrolu olarak çalışmayı düşünen, * Antalya’da ikamet sorunu bulunmayan (Lojman yoktur) BİLGİ İŞLEM-EĞİTİM DESTEK ELEMANLARI alınacaktır. CV ‘lerinizi aktif@modhotel.com mail adresine gönderebilirsiniz.

Gsm :
Telefon :
E-Posta : 12.09.2020

ANTALYA / MURATPAŞA iş ilanını sizler için listeliyoruz.Mod Hotel Software iş ilanına ait olan bu yazı BİLGİ İŞLEM ELEMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .BİLGİ İŞLEM ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #muratpaşaisilani, #bi̇lgi̇ i̇şlem elemaniişilani, #bi̇lgi̇ i̇şlem elemaniişilani, #muratpaşaelemanilanı, #bi̇lgi̇ i̇şlem elemanielemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.