Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : BLUE MARLIN OTEL
Pozisyon : GENEL MÜDÜR SEKRETERİ
İl : ANTALYA
İlçe : ALANYA
İlan Tarihi : 26.08.2020
Açıklama : KONAKLI/ ALANYA MEVKİİNDE YAZ SEZONUNDA YENİ AÇILACAK OLAN BLUE MARLIN OTELİMİZE GENEL MÜDÜR SEKRETERİ ARANMAKTADIR. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE VE ALMANCA BİLEN, TURİZM SEKTÖRÜNDE GENEL MÜDÜR SEKRETERLİĞİ TECRÜBESİ OLAN, ORGANİZASYON ve PLANLAMA BECERİSİ YÜKSEK OLAN BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ. NOT: YABANCI UYRUKLU İSE TÜRKÇE DİLİNİ İYİ DERECEDE BİLEN TERCİHEN OTURMA İZNİ VE ÇALIŞMA İZNİ OLAN. -Başvurular RESİMLİ olarak personel1@bluemarlinotel.com adresine mail olarak bildirilecektir.

Gsm :
Telefon :
E-Posta : personel1@bluemarlinotel.com

ANTALYA / ALANYA iş ilanını sizler için listeliyoruz.BLUE MARLIN OTEL iş ilanına ait olan bu yazı GENEL MÜDÜR SEKRETERİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .GENEL MÜDÜR SEKRETERİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #alanyaisilani, #genel müdür sekreteri̇işilani, #genel müdür sekreteri̇işilani, #alanyaelemanilanı, #genel müdür sekreteri̇elemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.