Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : GÜRAL PREMIER TEKİROVA
Pozisyon : GÜVENLİK ELEMANI
İl : ANTALYA
İlçe : KEMER
İlan Tarihi : 28.08.2020
Açıklama : Turizm sektörünün lider markalarından Güral Premier Tekirova /Antalya bünyesinde GÜVENLİK departmanında görevlendirilecek tecrübeli yada yetiştirilmek üzere tecrübesiz; 5188 Sayılı Yasa gereği özel güvenlik kartına sahip(silahlı-silahsız) En az lise mezunu ve 30 yaşını aşmamış, Etkin iletişim becerisine sahip, Lojmanda konaklayabilecek, Otel lojmanlarında konaklama ve yemek imkânı sağlanmaktadır. İŞ TANIMI Güvenlik departmanında hukuk kuralarına uygun, talimatlar çerçevesinde, fiziki ve teknik imkanları kullanarak, can ve mal güvenliği sağlamaktır.

Gsm : 2428135555
Telefon : 2428135555
E-Posta : ik@guralpremier.com

ANTALYA / KEMER iş ilanını sizler için listeliyoruz.GÜRAL PREMIER TEKİROVA iş ilanına ait olan bu yazı GÜVENLİK ELEMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .GÜVENLİK ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #kemerisilani, #güvenli̇k elemaniişilani, #güvenli̇k elemaniişilani, #kemerelemanilanı, #güvenli̇k elemanielemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.