Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : GREEN NATURE DIAMOND & RESORT HOTEL
Pozisyon : İNSAN KAYNAKLARI OFİS ELEMANI
İl : MUĞLA
İlçe : MARMARİS
İlan Tarihi : 09.09.2020
Açıklama : Marmaris’te bulunan 5 yıldızlı tesisimiz Green Nature Resort&Spa Otel için İnsan Kaynakları Departmanı’nda çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. -Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun -Tercihen Personel Özlük İşleri,Bordrolama,Puantaj konularında tecrübeli -MS Office programlarını etkin kullanabilen -Yoğun çalışma temposuna ve çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Tercihen Marmaris’te ikamet eden, takım arkadaşı aramaktayız. Başvuruların esen.siner@greennaturehotels.com mail adresine ya da şahsen yapılmasını rica ederiz.

Gsm : 2524176120
Telefon : 2524176120
E-Posta : esen.siner@greennaturehotels.com

MUĞLA / MARMARİS iş ilanını sizler için listeliyoruz.GREEN NATURE DIAMOND & RESORT HOTEL iş ilanına ait olan bu yazı İNSAN KAYNAKLARI OFİS ELEMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .İNSAN KAYNAKLARI OFİS ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#muğlamodhotel, #muğlaisilanı, #muğlaişilanı, #muğlaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #marmari̇sisilani, #i̇nsan kaynaklari ofi̇s elemaniişilani, #i̇nsan kaynaklari ofi̇s elemaniişilani, #marmari̇selemanilanı, #i̇nsan kaynaklari ofi̇s elemanielemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.