Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : Gizli Profil
Pozisyon : KALİTE MÜDÜRÜ
İl : ANTALYA
İlçe : MANAVGAT
İlan Tarihi : 28.08.2020
Açıklama : Antalya Manavgat bölgesinde yer alan otellerimizin kalite departmanında görevlendirilmek üzere Kalite Müdürü aramaktayız. Aranan Nitelikler *Üniversitelerinin 4 yıllık Gıda Mühendisliği yada Çevre Mühendisliği fakültelerinden mezun, *Otelcilik sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan *Kalite , Çevre ve Gıda güvenliği sistemlerinin kurulmasını sağlayan, takip eden ve sürecin işleyişi için gerekli denetimleri yapabilen, *Misafir istek ve taleplerine göre oluşması gereken standartları sağlayarak kalite politikasını düzenleyebilen, *Analitik düşünebilen,iletişim yönü kuvvetli , *Raporlama, belgelendirme, iç tetik ve dış tetkiklerde yer almış tercihen Baş tetkikçi belgesi olan, *Şirketin belirlenen Misyon, vizyon ve Kalite politikalarını çalışanlara benimsenmesini sağlayabilecek, *Antalya ve çevresinde ikamet eden yada lojmanda konaklayabilecek olan Çalışma arkadaşı aramaktayız.

Gsm :
Telefon :
E-Posta : 28.08.2020

ANTALYA / MANAVGAT iş ilanını sizler için listeliyoruz.Gizli Profil iş ilanına ait olan bu yazı KALİTE MÜDÜRÜ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .KALİTE MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #manavgatisilani, #kali̇te müdürüişilani, #kali̇te müdürüişilani, #manavgatelemanilanı, #kali̇te müdürüelemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.