Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : PRİNCE GROUP
Pozisyon : KAZANCI
İl : ANTALYA
İlçe : MURATPAŞA
İlan Tarihi : 27.08.2020
Açıklama : Prince Group bünyesinde bulunan Euphoria Tekirova Hotel ‘imizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Kazan Dairesi Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Meslek lisesi okullarından mezun, 5 Yıldızlı Otel teknik departmanında en az 2 yıl deneyimli, Tüm teknik operasyonun ve ekibin organizasyonu, yönetimi, denetimi ve koordinasyonunu sağlayabilecek, İlgili belgelerinin olması şartı ile, Tesisin sürdürülebilir işletme anlayışına katkıda bulunabilecek, Yönetim vasfına ve planlama becerisine sahip, Mekanik, elektrik, elektronik, otomasyon, inşaat gibi bina sistemleri konusunda bilgi ve deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı çalışan ve dinamik, Konusunda uzman.

Gsm : 5497821437
Telefon : 5497821437
E-Posta : meltem.birkan@princegroup.com.tr

ANTALYA / MURATPAŞA iş ilanını sizler için listeliyoruz.PRİNCE GROUP iş ilanına ait olan bu yazı KAZANCI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .KAZANCI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #muratpaşaisilani, #kazanciişilani, #kazanciişilani, #muratpaşaelemanilanı, #kazancielemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.