Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : ARMAS GÜL BEACH
Pozisyon : KREDİLER ŞEFİ
İl : ANTALYA
İlçe : KEMER
İlan Tarihi : 29.08.2020
Açıklama : Antalya kemer bölgesinde bulunan Armas Gül Beach Hotelimizde ; – Tercihen benzer tesiste en az 3 yıl bu pozisyonda Şeflik yapmış, – Krediler konusunda deneyimli, – Acente sözleşme fiyat kontrollerini yapabilen, – E-fatura ve E–arşiv fatura düzenleme bilgisine sahip, – Otel gelirlerinin kontrolü ve muhasebe işlemleri konusunda tecrübeli – Otel muhasebesi konusunda deneyimli KREDİLER ŞEFİ çalışma arkadaşı arıyoruz.

Gsm :
Telefon :
E-Posta : ik@armasgulbeach.com

ANTALYA / KEMER iş ilanını sizler için listeliyoruz.ARMAS GÜL BEACH iş ilanına ait olan bu yazı KREDİLER ŞEFİ iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .KREDİLER ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #kemerisilani, #kredi̇ler şefi̇işilani, #kredi̇ler şefi̇işilani, #kemerelemanilanı, #kredi̇ler şefi̇elemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.