Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : BLUE MARLIN OTEL
Pozisyon : MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU
İl : ANTALYA
İlçe : ALANYA
İlan Tarihi : 26.08.2020
Açıklama : MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU (Guest Relations) KONAKLI/ALANYA MEVKİİNDE YAZ SEZONUNDA YENİ AÇILACAK OLAN BLUE MARLIN OTELİMİZE MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU ARANMAKTADIR. TURİZM SEKTÖRÜNDE TECRÜBESİ OLAN, İYİ DERECEDE İNGİLİZCE VE ALMANCA BİLEN, GÜLER YÜZLÜ, NAZİK, DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN VE DİKSİYONU DÜZGÜN, MİSAFİR MEMNUNİYETİ BİLİNCİNE, PROBLEM ÇÖZME VE YÖNETME YETENEĞİNE SAHİP BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ. NOT: YABANCI UYRUKLU İSE TÜRKÇE DİLİNİ İYİ DERECEDE BİLEN TERCİHEN OTURMA İZNİ VE ÇALIŞMA İZNİ OLAN. – BAŞVURULAR RESİMLİ OLARAK personel1@bluemarlinotel.com ADRESİNE MAİL OLARAK İLETİLECEKTİR.

Gsm :
Telefon :
E-Posta : personel1@bluemarlinotel.com

ANTALYA / ALANYA iş ilanını sizler için listeliyoruz.BLUE MARLIN OTEL iş ilanına ait olan bu yazı MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #alanyaisilani, #mi̇safi̇r i̇li̇şki̇leri̇ sorumlusuişilani, #mi̇safi̇r i̇li̇şki̇leri̇ sorumlusuişilani, #alanyaelemanilanı, #mi̇safi̇r i̇li̇şki̇leri̇ sorumlusuelemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.