Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : LE MERIDIEN BODRUM BEACH RESORT
Pozisyon : MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU
İl : MUĞLA
İlçe : BODRUM
İlan Tarihi : 03.09.2020
Açıklama : Bodrum adabköyde MARİOTT grubuna bağlı LE MERDIEN BODRUM tesisimizde Rusça ve İngilizce bilen Guest Relation sorumlusu arayışımız olmaktadır. Tecrübeli arkadaşlar tercih sebebidir. Misafirlerimiz üyelik sistemleri, şikayet ve talepleriyle ilgili ilgilenmek, transfer ve çeşitli taleplerin organizasyonu, memnuniyet politikası gereği fever edebilme yeteneğine güvenen, güler yüzlü, takım ruhuna sahip, sabırlı ve liyakatli arkadaşlar resimli CV’lerini mail adresimize göndermelerini rica ederiz.

Gsm : 5498054908
Telefon : 5498054908
E-Posta : dogukankorkmaz@lemeridienbodrum.com

MUĞLA / BODRUM iş ilanını sizler için listeliyoruz.LE MERIDIEN BODRUM BEACH RESORT iş ilanına ait olan bu yazı MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#muğlamodhotel, #muğlaisilanı, #muğlaişilanı, #muğlaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #bodrumisilani, #mi̇safi̇r i̇li̇şki̇leri̇ sorumlusuişilani, #mi̇safi̇r i̇li̇şki̇leri̇ sorumlusuişilani, #bodrumelemanilanı, #mi̇safi̇r i̇li̇şki̇leri̇ sorumlusuelemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.