Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : Gizli Profil
Pozisyon : ONLINE SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU
İl : ANTALYA
İlçe : KONYAALTI
İlan Tarihi : 27.08.2020
Açıklama : BAYAN GİYİM BUTİK MAĞAZAMIZDA, ONLINE GİYİM SATIŞ UZMANI OLARAK ÇALIŞACAK BAYAN ARKADAŞ ARAMAKTAYIZ, MAAŞ + PRİM SİSTEMİ İLE ÇALIŞACAK, INSTAGRAM, TRENDYOL V.B. ONLINE SATIŞ KANALLARINDA EN AZ 2 YIL GİYİM SATIŞ TECRÜBESİ OLAN, GENÇ VE DİNAMİK, – İleri düzeyde MS Office programlarını kullanabilen, – En az ön lisans mezunu tercihen lisans mezunu, – Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, vardiyalı ve hafta sonları çalışılabilecek.

Gsm : 5422424949
Telefon : 5422424949
E-Posta : asimcelik@tolerance.club

ANTALYA / KONYAALTI iş ilanını sizler için listeliyoruz.Gizli Profil iş ilanına ait olan bu yazı ONLINE SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .ONLINE SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #konyaaltiisilani, #online satiş pazarlama sorumlusuişilani, #online satiş pazarlama sorumlusuişilani, #konyaaltielemanilanı, #online satiş pazarlama sorumlusuelemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.