Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : HOLIDAY INN ANTALYA LARA
Pozisyon : RESEPSİYONİST
İl : ANTALYA
İlçe : MURATPAŞA
İlan Tarihi : 11.09.2020
Açıklama : Antalya Lara da yer alan otelimiz için, * Konusunda en az 2 yıl deneyimli, ingilizce bilen (2. dil tercih sebebidir). * Opera kullanabilen, görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, prezantabl 35 yaş altı iş arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. İlgilenen arkadaşların resimli özgeçmişlerini erdem@hiantalyalara.com email adresine göndermeleri ricadır. NOT Sadece mail yoluyla başvurular değerlendirilicektir.

Gsm : 0243458888
Telefon : 0243458888
E-Posta : erdem@hiantalyalara.com

ANTALYA / MURATPAŞA iş ilanını sizler için listeliyoruz.HOLIDAY INN ANTALYA LARA iş ilanına ait olan bu yazı RESEPSİYONİST iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #muratpaşaisilani, #resepsi̇yoni̇stişilani, #resepsi̇yoni̇stişilani, #muratpaşaelemanilanı, #resepsi̇yoni̇stelemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.