Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : PUDİNG HOTELS
Pozisyon : RESEPSİYONİST
İl : ANTALYA
İlçe : MURATPAŞA
İlan Tarihi : 12.09.2020
Açıklama : Kaleiçi bölgesinde ki butik otelimize , 18-27 Yaş Arası VARDİYALI çalışabilecek Çok iyi seviyede İNGİLİZCE bilen (Rusça veya herhangi bir 2. dil tercih sebebidir) ASYA SOFT programını bilen veya Otel Otomasyon programlarından birine hakim. TC VATANDAŞI Resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır. Belirtilen kriterlere uygun adayların resimli özgeçmişlerini info@pudinghotels.com adresine göndermeleri rica olunur. Not: LOJMAN ve SERVİS imkanımız yoktur.

Gsm :
Telefon :
E-Posta : info@pudinghotels.com

ANTALYA / MURATPAŞA iş ilanını sizler için listeliyoruz.PUDİNG HOTELS iş ilanına ait olan bu yazı RESEPSİYONİST iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #muratpaşaisilani, #resepsi̇yoni̇stişilani, #resepsi̇yoni̇stişilani, #muratpaşaelemanilanı, #resepsi̇yoni̇stelemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.