Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : DOUBLETREE BY HILTON KOCAELI
Pozisyon : RESEPSİYONİST
İl : KOCAELİ
İlçe : Tümü
İlan Tarihi : 10.09.2020
Açıklama : Kocaeli İzmit’te bulunan DoubleTree By Hilton Kocaeli otelimizde görevlendirilmek üzere; Ön Büro Görevlisi aramaktayız; Otelcilik mesleğini bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, misafir memnuniyeti odaklı, Üniversitelerin veya MYO’ larının İşletme, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 1-2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen (tercihen 2.ci yabancı dil bilgisine sahip) İleri düzeyde bilgisayar ve sistem bilgisine sahip (MS Office, Opera, OnQ), Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk alabilecek ve liderlik vasıflarına sahip, Yönetim ve eğitim becerileri yüksek, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

Gsm : 2623004005
Telefon : 5348797659
E-Posta : mustafa.yaman@hilton.com

KOCAELİ / Tümü iş ilanını sizler için listeliyoruz.DOUBLETREE BY HILTON KOCAELI iş ilanına ait olan bu yazı RESEPSİYONİST iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#kocaeli̇modhotel, #kocaeli̇isilanı, #kocaeli̇işilanı, #kocaeli̇elemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #tümüisilani, #resepsi̇yoni̇stişilani, #resepsi̇yoni̇stişilani, #tümüelemanilanı, #resepsi̇yoni̇stelemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.