Hoteleman.com

Kamu Memur İşçi Alımları | En son haberleri takip edin

Son Eklenen Güncel İş Eleman Personel İlanları

 

 

Firma : AMARA PREMIER PALACE
Pozisyon : SERVİS ELEMANI
İl : ANTALYA
İlçe : KEMER
İlan Tarihi : 26.08.2020
Açıklama : Antalya / Beldibi bölgesinde bulunan AMARA PREMIER PALACE otelimizde görevlendirilmek üzere; Garson, Garson Yardımcısı Servis Elemanı takım arkadaşları arıyoruz. * Mesleki ve turizm tecrübesi olan (En az 2 yıl) * En az Lise mezunu * İngilizce/Rusça Mesleki dil seviyesine sahip * İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim seviyesi yüksek, * Güleryüzlü ve diksiyonu düzgün, İlgilenen adayların Cv göndermeleri veya şahsen başvuruda bulunmaları rica olunur. İletişim için Yaşar USLU Servis Müdürü restaurant2019@premierpalace.com.tr Cep: 0537 855 22 13.

Gsm :
Telefon :
E-Posta : 26.08.2020

ANTALYA / KEMER iş ilanını sizler için listeliyoruz.AMARA PREMIER PALACE iş ilanına ait olan bu yazı SERVİS ELEMANI iş ilanı kategorisinde sizler için ücretsiz olarak web sitemizde paylaşılmıştır. Yeni hayatınızda başarılar dileriz. Buradaki iş ilanlarından web sitemiz sorumlu değildir. Buradaki .SERVİS ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

#antalyamodhotel, #antalyaisilanı, #antalyaişilanı, #antalyaelemanilanı, #isilanı, #işilanı, #elemanilanı, #kemerisilani, #servi̇s elemaniişilani, #servi̇s elemaniişilani, #kemerelemanilanı, #servi̇s elemanielemanilanı

 

 

 

 

.

 

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.